phone

Про нас

Можна довго вигадувати, щоб такого поїсти на вечерю, та давайте будемо відвертими: хочеться вам завжди піци й суші. І наш ресторан працює саме для того, аби ви були відвертими та чесними зі своїми бажаннями й реалізовували їх якнайшвидше!

У PizzaSushiPoint готують з найякісніших і свіжих продуктів за традиційними рецептами та авторськими ноу-хау від професійних піцайоли й сушиста. Ми робимо для вас величезні порції, додаємо багато начинки і доводимо кожну страву до естетичної досконалості. А також вигадуємо найприємніші бонуси й організовуємо швидку та привітну доставку.

А все тому що ви — не просто клієнти, а наші любі сусіди з усього Воскресенського масиву. І ми завжди чекаємо вас на балачки за смачними обідами й вечерями!

У PizzaSushiPoint готують лише зі свіжих сертифікованих продуктів. Ми ніколи не заморожуємо і не зберігаємо харчі більше доби та не використовуємо напівфабрикати й підсилювачі смаку.

Наші ключові цінності

Команда

Розвиток

Піклування

Зручність у застосуванні бонусів

Наші переваги

Свіжі продукти

У PizzaSushiPoint продукти не піддаються тривалому зберіганню і заморожування! Ми не використовуємо напівфабрикати і підсилювачі смаку. Всі продукти закуповуються у сертифікованих виробників і постачальників

Наші страви

Піца, роли та суші робляться професійними кухарями, які постійно підтверджують і покращують свою кваліфікацію. Шеф-кухар PizzaSushiPoint постійно удосконалює рецептуру і асортимент, пропонуючи нові і цікаві поєднання продуктів і смаків!

Бонусна программа

Для вас ми створили спеціальну програму накопичення бонусів, де ви отримуєте 5% кешбеку від суми чеку на власний бонусний рахунок. 1 бонус = 1 гривня. При наступних замовленнях ви можете повністю або частково розраховуватися за ваші замовлення бонусними балами з вашого рахунку

Безкоштовна доставка

Ми швидко та безкоштовно доставимо Вам ваше замовлення в межах ЖК Паркові Озера, ЖК Автограф, ЖК Перовський та вулиці Воскресенська